Mali DOKUart podupiru

                

10. Mali DOKUart 2017. - POPIS ZAPRIMLJENIH RADOVA

1. POSLJEDNJI ŠIBENSKI URAR   10 min.
Ela Grubišić i Dorian Zovko
Filmska grupa OŠ Jurja Šižgorića, Šibenik

2. ČITANJE NE POZNAJE GRANICE   6:35
Nika Kožić
Medijska skupina PŠ Topolovac

3. VELIKI ODMOR   3:55
Nika Kožić
Medijska skupina PŠ Topolovac

4. NAZDRAVLJE!   1:40
Laura Levak
Medijska skupina PŠ Topolovac

5. NA GRUNTU   6 min.
Filmska družina OŠ Ivanovec

6. GRAD U GRADU   8 min.
 Filmska družina OŠ Ivanovec

7. VELIKA KRAVA   6:50
Mihaela Miklečić, Marko Puškar
Filmska grupa OŠ Sveti Petar Orehovec

8. KOMBINACIJE   9:57
Marko Puškar, Ana-Marija Nemčić, Jasmina Funtak
Filmska grupa OŠ Sveti Petar Orehovec

9. PJEVAM I PLETEM   4 min.
Filmska skupina OŠ Katarina Zrinska, Mečenčani

10. IGRA U NAMA   2:30
Filmska skupina OŠ Katarina Zrinska, Mečenčani

11. NAKON 15   9:10
Medijska grupa OŠ dr. Ivana Novaka, Macinec

12. DJECA SVIJETA   8:53
Nera Gunjević
Filmska družina OŠ Stjepana Kefelje, Kutina

13. DA BISMO SRCEM GLEDATI ZNALI   5:40
Franka Bukovec
Filmska skupina OŠ Strahoninec

14. DVIJE PRIČE   6:12
Eva Šlezak
Filmska skupina OŠ Strahoninec

15. NAJLJEPŠE JE GDJE JE SRCE   9:50
FD ZAG, Zagreb

16. KADICA NA KRAJU GRADA   9:55
FD ZAG, Zagreb

17. TI ĆEŠ MENI REĆ'   2:30
FD ZAG, Zagreb

18. NIŠTA BEZ JAGICE   8:30
FD ZAG, Zagreb

19. DEVOJČICE TURUMČICE   5:15
FD ZAG, Zagreb

20. PRIČALICE   8:31
Jana Držanić, Hana Halić, Toni Horvat, Hana Jankulija, Julija Janković, Erik Krčmar,
Patrik Šoštarić, Mateja Toplek
Medijska grupa OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica

21. POZABLJENI   4:33
Ema Herman, Valentina Lacković, Karlo Puklek, Matija Puklek, Petar Vlašić, Ana Vojković
Medijska grupa OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica

22. RITAM NAS VEŽE   9:20
Isabella Branović, Fran Glad, Hana Horvat, Viktorija Rebernik
Medijska grupa OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica

23. LINO VIŠEBOJAC   9:40
Kristijan Danilović
Medijska skupina BAPATULJAK, OŠ J. Kozarca, Slatina

24. CHRISTMAS SPIRIT   1 min.
Kristijan Danilović
Medijska skupina BAPATULJAK, OŠ J. Kozarca, Slatina

25. PRIČA O LEU   6:58
Kristijan Danilović
Medijska skupina BAPATULJAK, OŠ J. Kozarca, Slatina

26. LJUBI BLIŽNJEGA SVOGA   10:19
Kristijan Danilović
Medijska skupina BAPATULJAK, OŠ J. Kozarca, Slatina

27. X. KOMA FF   4:10
Kristijan Danilović
Medijska skupina BAPATULJAK, OŠ J. Kozarca, Slatina

28. LORETA I NORA   8:20
Filmska družina Z(k)adar, OŠ Stanovi, Zadar

29. SRCEM DO MEDALJICE CESARICE   9:49
Nikolina Bagarić
OŠ Dobriše Cesarića, Požega

30. GLAZBA I POEZIJA   9:14
Nikolina Bagarić
OŠ Dobriše Cesarića, Požega

31. KAK SE OBLAČE VIROVSKE BAKE ...   10:08
Jan Hapavel, Pavao Turčić, Ariana Legradi, Lea Horvat
Medijska grupa OŠ prof. Franje Viktora Šignjara, Virje

32. ZOVEM SE IVA I IDEM U 7. b    10:02
Jan Hapavel, Pavao Turčić, Rea Horvat, Iva Plemenčić, Lea Horvat, Herieta Šandor
Medijska grupa OŠ prof. Franje Viktora Šignjara, Virje

33. NA IZVORU ŽIVOTA   10:18
Video družina OŠ Rudeš

34. MOJI UČENICI, MOJ ŽIVOT   10:15
Video družina OŠ Rudeš

35. TO NIJE RJEŠENJE   6:35
OŠ Rovišće

36. ZAŠTO – ZATO   9:58
Udruga Manda film i riječ, OŠ Bartola Kašića, Zagreb

37. TO JE MOJA MAMA   8:39
Kristian Kovačević
Videodružina BezVizije, OŠ Vladimira Nazora, Slavonski Brod

39. BAKA MANDA   8:30
Kristian Kovačević
Videodružina BezVizije, OŠ Vladimira Nazora, Slavonski Brod

40. RAMADAN   15:26
Silvije Damičević
Videodružina BezVizije, OŠ Vladimira Nazora, Slavonski Brod

41. UHVATI RITAM   13:33
Filmska grupa Filmski vitezovi, OŠ Grigora Viteza, Zagreb

42. BEZ KONKURENCIJE   5:30
Filmska grupa Filmski vitezovi, OŠ Grigora Viteza, Zagreb

43. BIORAZNOLIKOST MEĐIMURJA   7:22
Filmska grupa OŠ Gornji Mihaljevec

44. ZLJEVAČA OD KOPRIVA   5:34
Filmska grupa OŠ Gornji Mihaljevec

45. ŠKOLA NEKAD I DANAS   8:23
Filmska grupa OŠ Gornji Mihaljevec

46. SVIJET U RATU   3:49
            Bruno Mašić, Kan Priselac Novačić, Martin Piljek, Luca Oesch, Leon Čegec
Bacači sjenki, Zagreb

47. RIJEKA, GRAD ŽIVE I NEŽIVE PRIRODE   2:09
Nikola Vlah, Neva Blažević, Celina Butković, Mia Kos
Bacači sjenki, Zagreb

48. FILM O (NE)UREDNOSTI   6:49
Enea Kulenović Gudan, Dominic Markovina, Marko Carić, Bartol Carić, Bartol Gracin,
Mislav Gracin
Bacači sjenki, Zagreb

49. JEDAN DAN JANKA POLIĆ KAMOVA   1:14
Jan Dokmanović, Danijel Vlah, Ema Juriša
Bacači sjenki, Zagreb

9. Mali DOKUart film sa DOKUradionice

9. Mali DOKUart - NAGRADE

Iz ovogodišnje konkurencije Malog DOKUarta nagrađeni su sljedeći filmovi:

GRAND PRIX
NAŠA SEVE    8:04
Gabriela Bratić, Lana Lacković, Tihana Lozer, Marta Novak, Mia Vugrinec
OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica

1. NAGRADA
JANKO    6:04
Lucija Petkoviček, Jana Patafta, Karla Anić
FKVK Zaprešić

2. NAGRADA
ADELA    4:51
Katarina Tufeković
OŠ Katarina Zrinska Mečenčani, Donji Kukuruzari

3. NAGRADA
KARLINA ZLATNA RIBICA    5:45
Adella Pancer, Stjepan Petković, Lorena Brzuhalski, Kevin Ignac, Dino Farkaš, Vanja Modrinjak, Laura Novak, Viktorija Rajter
Filmska družina OŠ Ivanovec

 

Prosudbena komisija bila je u sastavu: Damir Čučić, Boris Poljak i Denis Hladiš.
Nagrade su novčane i namijenjene su školskim filmskim družinama za poboljšanje nastave medijeske kulture.
Nagrade su podijeljene na završnoj projekciji 9. Malog DOKUarta u petak 14.10.2016. u 12 sati u Kulturnom i multimedijskom centru Bjelovar.

Čestitke nagrađenim autorima !

9. Mali DOKUart - teaser

autorski tim: Hodači po žici, Udruga za promicanje multimedijalnog stvaralaštva u svrhu prevencije
mentorica: Katja Šarić


 
 
 

Film sa DOKUradionice 2015.

"Paradajz nije krumpir" dokumentarac je o bjelovarskoj tržnici koji su osmislili, snimili, i montirali polaznici radionice za dokumentarni film kao dio programa Malog DOKUarta 2015.
Mentori su bili Damir Čučić i Boris Poljak.

 



 

Video s DOKUradionice 2014.

Film sa DOKUradionice 2013.