Mali DOKUart podupiru

                  

11. Mali DOKUart - film sa DOKUradionice

NAGRADE - 11. Mali DOKUart 2018.

Žiri u sastavu: Damir Čučlć, Boris Poljak i Denis Hladiš iz ovogodišnje konkurencije Malog DOKUarta nagradio je sljedeće filmove:

GRAND PRIX
#KADSI/NE/SRETAN  3:00
FD ZAG,  Zagreb

1. NAGRADA
THE SEVEN  10:47
Filmski vitezovi, OŠ Grigora Viteza, Zagreb

2. NAGRADA
PISMO  6:41
Filmska skupina OŠ Strahoninec

3. NAGRADA
DA ILI NE  7:15
grupa autora, OŠ Katarina Zrinska, Mečenčani

Nagrade koje su i ove godine novčane svečano su uručene na završnoj projekciji Malog DOKuarta u petak 12.10.2018. u 12 sati u kinu KMC-a Bjelovar.


U završnu projekciju, iako nisu nagrađeni, uvršteni su i slijedeći filmovi:

ŽIVIM ŽIVOT  12:20
Video družina OŠ Rudeš, Zagreb

MLADI VRIJEDE VIŠE   8:38
Marko Puškar, OŠ Sveti Petar Orehovec

KAKO DA NESTANE SIROMAŠTVO  2:55
Bianca Blaha, Video skupina OKO, II. OŠ Bjelovar

 

Čestitamo svim autorima i voditeljima video družina!

POPIS ZAPRIMLJENIH FILMOVA - Mali DOKUart 2018.


1. BJELOVAR JUČER, DANAS,SUTRA  5:30
    Video skupina OKO, II. osnovna škola Bjelovar
2. DA ILI NE  7:15
    grupa autora, OŠ Katarina Zrinska, Mečenčani
3. IGRAČKA VJETROVA  7:36
    Filmska sekcija OŠ oca Petra Perice, Makarska
4. JA, POLUOTOK  9:52
    Filmska sekcija OŠ oca Petra Perice, Makarska
5. JEKA  2:00
    Ana Krišto, OŠ Katarina Zrinska, Mečenčani
6. KAKO DA NESTANE SIROMAŠTVO  2:55
    Bianca Blaha, Video skupina OKO, II. OŠ Bjelovar
7. MILICA I JEDINICA  5:47
    Antea Marić, OŠ Komarevo, Gornje Komarevo
8. NA DRUGI NAČIN  7:19
    Valentina Popović, Antea Marić, OŠ Komarevo, Gornje Komarevo
9. NIJE SVE TAKO BAJNO  5:12
    grupa autora, OŠ katarina Zrinski, Mečenčani
10. VANJA  11:39
      Antonio Šimić, Nikola Erceg, Ana Vučko, Filmska sekcija OŠ oca Petra Perice, Makarska
11. PRIJATELJ KAO SVAKI DRUGI, POSEBAN  7:10
      Tonka Gradišar, Karlovac
12. THE SEVEN  10:47
      Filmski vitezovi, OŠ Grigora Viteza, Zagreb
13. SASVIM OBIČAN ŽIVOT  8:13
      Danijela Jaković, Filmsko-filantropska družina OŠ Rovišće
14. KLIKNI ZA SIGURNOST  6:20
      Video družina OŠ Rudeš, Zagreb
15. ŽIVIM ŽIVOT  12:20
      Video družina OŠ Rudeš, Zagreb
15. 9 NAČINA ZA OČUVANJE OKOLIŠA  13:22
       Lovro Blažon, OŠ Podturen
16. 15 MINUTA DNEVNO  5:17
      Lovro Blažon, OŠ Podturen
17. UMJETNICI VOLE MAČKE  16:26
      Lovro Blažon, OŠ Podturen
18. KNJIGA, PROŠLOST ILI VJEČNOST  18:10
       M. Šokac, A. Kurtović, B. Čikeš, OŠ Sesvete
19. ŠKOLSTVO U SVETOM MARTINZU NA MURI  11:25
      Maja Bogdan, OŠ Sv. Martin na Muri
20. DALJINE SU BLIŽE  11:12
       E. Herman, V. Lacković, V. Rebernik, A. Vojković, OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica
21. MISTERIJ BROJA 3  6:12
       I. Bašek, A. Blažona, J. Držanić, L. Farkaš, H. Halić, J. Janković, H. Jankulija, M. Toplek,
       OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica
22. HITCHCOCK IZ PODVINJA  12:54
       Kristian Kovačević, Videodružina BezVizije, Slavonski Brod
23. LOVE BY GOGA  7:00
       Filmska družina OŠ Ivanovec
24. IČ-NI-SAN-ŠI-GO  7:00
       Filmska družina OŠ Ivanovec
25. DOM IZVAN DOMA  7:00
      Filmska družina OŠ Ivanovec
26. NAŠI  SPORTAŠI  7:30
      Filmska sekcija II. OŠ Vrbovec
27. I MOJ TATA JE...  8:27
      Jasmina Funtak, Marko Puškar, Patrik Benčak, OŠ Sveti Petar Orehovec
28. MARININI MASTERCHEFOVI  8:27
      Marko Puškar, Iva Šantić, Paola Tukša, OŠ Sveti Petar Orehovec
29. MLADI VRIJEDE VIŠE   8:38
      Marko Puškar, OŠ Sveti Petar Orehovec
30. SOCIJALNA SAMOPOSLUGA SVETI MARKO KRIŽEVČANIN  5:59
      Marko Puškar, Patrik Benčak, Ivan Šantić, Helena Kamenović, OŠ Sveti Petar Orehovec
31. NEK SE TRADICIJA NE ZATRGNE  5:27
      Marko Puškar, Patrik Benčak, OŠ Sveti Petar Orehovec
32. DRŽAVNA SMOTRA HRVATSKOG ŠKOLSKOG FILMA U SINJU  9:56
       Laura Levak, Sara Kirin, Medijska skupina PŠ Topolovac
33. SNIMAMO FILM  6:06
     Nika Kožić, Emma Turkman, , Medijska skupina PŠ Topolovac
34. KRUŠNE IGRE  4:22
      Laura Levak, Sara Kirin, , Medijska skupina PŠ Topolovac
35. OAZA  8:09
       Nika Kožić, Emma Turkman, , Medijska skupina PŠ Topolovac
36. SAJ KAO SAJLA  9:45
       Medijska grupa OŠ dr. Ivana Novaka Macinec
37. SVAKA ŠIŠKA NOVA BOJA FRIŠKA  6:30
       Hana Kurtović, Mladi SKIG-ovci, OŠ Antun i StjepAN Radić, Gunja
38. ŠKOLSKA PAPICA NAŠA JE HRANICA  5:20
       Mia Bukna, Mladi SKIG-ovci, OŠ Antun i StjepAN Radić, Gunja
39. PISMO  6:41
      Filmska skupina OŠ Strahoninec
40. SIRENA  7:52
      Filmska skupina OŠ Strahoninec
41. #KADSI/NE/SRETAN  3:00
      FD ZAG,  Zagreb
42. Oš' da lafiš s mene?  5:20
       FD ZAG,  Zagreb
43. JAN  8:10
      FD ZAG,  Zagreb
44. JA SAM MALEN  5:30
       FD ZAG,  Zagreb
45. KIKI  15:00
      Manda – film i riječ
46. MI SMO SAMI SVOJI  9:20
      FD ZAG, Zagreb

FILM SA DOKUradionice - 10. Mali DOKuart 2017.

9. Mali DOKUart film sa DOKUradionice

9. Mali DOKUart - teaser

autorski tim: Hodači po žici, Udruga za promicanje multimedijalnog stvaralaštva u svrhu prevencije
mentorica: Katja Šarić


 
 
 

Film sa DOKUradionice 2015.

"Paradajz nije krumpir" dokumentarac je o bjelovarskoj tržnici koji su osmislili, snimili, i montirali polaznici radionice za dokumentarni film kao dio programa Malog DOKUarta 2015.
Mentori su bili Damir Čučić i Boris Poljak.

 



 

Video s DOKUradionice 2014.

Film sa DOKUradionice 2013.