Mali DOKUart podupiru

                

FILM SA DOKUradionice - 10. Mali DOKuart 2017.

10. Mali DOKUart 2017.- NAGRADE

GRAND PRIX
"Nakon 15"
Ivona Jakovljev
Medijska grupa OŠ "dr. Ivana Novaka, Macinec

1. NAGRADA
"Ramadan"
Silvije Damičević
Videodružina BezVizije, Slavonski Brod

2. NAGRADA
"Loreta i Nora"
Filmska družina Z(k)adar, OŠ Stanovi, Zadar

3. NAGRADA
"Moji učenici, moj život"
Videodružina OŠ Rudeš, Zagreb

POSEBNO PRIZNANJE
"Ništa bez Jagice"
FD ZAG, OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb

 

Čestitamo!

 

DOKUradionicu uspješno su pohađali:

1. DAVID MURŠIĆ  
OŠ dr. Ivana Novaka, Macinec

2. KARLO LESAR  
OŠ dr. Ivana Novaka, Macinec

3. MATIJA ČAKALOVIĆ
Videodružina BezVizije, Slavonski Brod

4. LUKA SEILI
Videodružina BezVizije, Slavonski Brod

5. MARKO BARTOLEK MICEK
Videodružina OŠ Rudeš, Zagreb

6. PAULA ŽITNIK  
Videodružina OŠ Rudeš, Zagreb

7. ANA MATIJA PARLOV
1. Osnovna škola Bjelovar

8. DORIJAN TIHOMIROVIĆ
1. Osnovna škola Bjelovar

9. BIANCA BLAHA
2. Osnovna škola Bjelovar

10. PETAR KLINAC
2. Osnovna škola Bjelovar

11. REA BAN  
3. Osnovna škola Bjelovar

12. ANTONIA HODALIĆ 
3. Osnovna škola Bjelovar

13. LUCIJA MALČIĆ
4. Osnovna škola Bjelovar

14. BENJAMIN KRALJIĆ
4. Osnovna škola Bjelovar

10. Mali DOKUart 2017. - POPIS ZAPRIMLJENIH RADOVA

1. POSLJEDNJI ŠIBENSKI URAR   10 min.
Ela Grubišić i Dorian Zovko
Filmska grupa OŠ Jurja Šižgorića, Šibenik

2. ČITANJE NE POZNAJE GRANICE   6:35
Nika Kožić
Medijska skupina PŠ Topolovac

3. VELIKI ODMOR   3:55
Nika Kožić
Medijska skupina PŠ Topolovac

4. NAZDRAVLJE!   1:40
Laura Levak
Medijska skupina PŠ Topolovac

5. NA GRUNTU   6 min.
Filmska družina OŠ Ivanovec

6. GRAD U GRADU   8 min.
 Filmska družina OŠ Ivanovec

7. VELIKA KRAVA   6:50
Mihaela Miklečić, Marko Puškar
Filmska grupa OŠ Sveti Petar Orehovec

8. KOMBINACIJE   9:57
Marko Puškar, Ana-Marija Nemčić, Jasmina Funtak
Filmska grupa OŠ Sveti Petar Orehovec

9. PJEVAM I PLETEM   4 min.
Filmska skupina OŠ Katarina Zrinska, Mečenčani

10. IGRA U NAMA   2:30
Filmska skupina OŠ Katarina Zrinska, Mečenčani

11. NAKON 15   9:10
Medijska grupa OŠ dr. Ivana Novaka, Macinec

12. DJECA SVIJETA   8:53
Nera Gunjević
Filmska družina OŠ Stjepana Kefelje, Kutina

13. DA BISMO SRCEM GLEDATI ZNALI   5:40
Franka Bukovec
Filmska skupina OŠ Strahoninec

14. DVIJE PRIČE   6:12
Eva Šlezak
Filmska skupina OŠ Strahoninec

15. NAJLJEPŠE JE GDJE JE SRCE   9:50
FD ZAG, Zagreb

16. KADICA NA KRAJU GRADA   9:55
FD ZAG, Zagreb

17. TI ĆEŠ MENI REĆ'   2:30
FD ZAG, Zagreb

18. NIŠTA BEZ JAGICE   8:30
FD ZAG, Zagreb

19. DEVOJČICE TURUMČICE   5:15
FD ZAG, Zagreb

20. PRIČALICE   8:31
Jana Držanić, Hana Halić, Toni Horvat, Hana Jankulija, Julija Janković, Erik Krčmar,
Patrik Šoštarić, Mateja Toplek
Medijska grupa OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica

21. POZABLJENI   4:33
Ema Herman, Valentina Lacković, Karlo Puklek, Matija Puklek, Petar Vlašić, Ana Vojković
Medijska grupa OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica

22. RITAM NAS VEŽE   9:20
Isabella Branović, Fran Glad, Hana Horvat, Viktorija Rebernik
Medijska grupa OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica

23. LINO VIŠEBOJAC   9:40
Kristijan Danilović
Medijska skupina BAPATULJAK, OŠ J. Kozarca, Slatina

24. CHRISTMAS SPIRIT   1 min.
Kristijan Danilović
Medijska skupina BAPATULJAK, OŠ J. Kozarca, Slatina

25. PRIČA O LEU   6:58
Kristijan Danilović
Medijska skupina BAPATULJAK, OŠ J. Kozarca, Slatina

26. LJUBI BLIŽNJEGA SVOGA   10:19
Kristijan Danilović
Medijska skupina BAPATULJAK, OŠ J. Kozarca, Slatina

27. X. KOMA FF   4:10
Kristijan Danilović
Medijska skupina BAPATULJAK, OŠ J. Kozarca, Slatina

28. LORETA I NORA   8:20
Filmska družina Z(k)adar, OŠ Stanovi, Zadar

29. SRCEM DO MEDALJICE CESARICE   9:49
Nikolina Bagarić
OŠ Dobriše Cesarića, Požega

30. GLAZBA I POEZIJA   9:14
Nikolina Bagarić
OŠ Dobriše Cesarića, Požega

31. KAK SE OBLAČE VIROVSKE BAKE ...   10:08
Jan Hapavel, Pavao Turčić, Ariana Legradi, Lea Horvat
Medijska grupa OŠ prof. Franje Viktora Šignjara, Virje

32. ZOVEM SE IVA I IDEM U 7. b    10:02
Jan Hapavel, Pavao Turčić, Rea Horvat, Iva Plemenčić, Lea Horvat, Herieta Šandor
Medijska grupa OŠ prof. Franje Viktora Šignjara, Virje

33. NA IZVORU ŽIVOTA   10:18
Video družina OŠ Rudeš

34. MOJI UČENICI, MOJ ŽIVOT   10:15
Video družina OŠ Rudeš

35. TO NIJE RJEŠENJE   6:35
OŠ Rovišće

36. ZAŠTO – ZATO   9:58
Udruga Manda film i riječ, OŠ Bartola Kašića, Zagreb

37. TO JE MOJA MAMA   8:39
Kristian Kovačević
Videodružina BezVizije, OŠ Vladimira Nazora, Slavonski Brod

39. BAKA MANDA   8:30
Kristian Kovačević
Videodružina BezVizije, OŠ Vladimira Nazora, Slavonski Brod

40. RAMADAN   15:26
Silvije Damičević
Videodružina BezVizije, OŠ Vladimira Nazora, Slavonski Brod

41. UHVATI RITAM   13:33
Filmska grupa Filmski vitezovi, OŠ Grigora Viteza, Zagreb

42. BEZ KONKURENCIJE   5:30
Filmska grupa Filmski vitezovi, OŠ Grigora Viteza, Zagreb

43. BIORAZNOLIKOST MEĐIMURJA   7:22
Filmska grupa OŠ Gornji Mihaljevec

44. ZLJEVAČA OD KOPRIVA   5:34
Filmska grupa OŠ Gornji Mihaljevec

45. ŠKOLA NEKAD I DANAS   8:23
Filmska grupa OŠ Gornji Mihaljevec

46. SVIJET U RATU   3:49
            Bruno Mašić, Kan Priselac Novačić, Martin Piljek, Luca Oesch, Leon Čegec
Bacači sjenki, Zagreb

47. RIJEKA, GRAD ŽIVE I NEŽIVE PRIRODE   2:09
Nikola Vlah, Neva Blažević, Celina Butković, Mia Kos
Bacači sjenki, Zagreb

48. FILM O (NE)UREDNOSTI   6:49
Enea Kulenović Gudan, Dominic Markovina, Marko Carić, Bartol Carić, Bartol Gracin,
Mislav Gracin
Bacači sjenki, Zagreb

49. JEDAN DAN JANKA POLIĆ KAMOVA   1:14
Jan Dokmanović, Danijel Vlah, Ema Juriša
Bacači sjenki, Zagreb

9. Mali DOKUart film sa DOKUradionice

9. Mali DOKUart - teaser

autorski tim: Hodači po žici, Udruga za promicanje multimedijalnog stvaralaštva u svrhu prevencije
mentorica: Katja Šarić


 
 
 

Film sa DOKUradionice 2015.

"Paradajz nije krumpir" dokumentarac je o bjelovarskoj tržnici koji su osmislili, snimili, i montirali polaznici radionice za dokumentarni film kao dio programa Malog DOKUarta 2015.
Mentori su bili Damir Čučić i Boris Poljak.

 



 

Video s DOKUradionice 2014.

Film sa DOKUradionice 2013.