Mali DOKUart 2019.

POPIS ZAPRIMLJENIH RADOVA

 

  1. OREHNJAČA – MAKOVNJAČA 2:12
    Nikola Štrlek, OŠ „Gustav Krklec“, Maruševec
  2. HRANJENJE I MUŽNJA KOZA 3:35
    Karla Ivančić, OŠ „Gustav Krklec“, Maruševac
  3. 100% PRIRODNO – OD PLODA DO SOKA – JABUKA 3:21
    F. Subašić, M.E. Majić, L. Radović, Nikola Jadanec, Nina Jadanec
    Filmska družina OŠ „Josipa Zorića“, Dugo Selo
  4. NA DOPUNSKOJ NASTAVI 11:00
    FD ZAG, OŠ „Marije Jurić Zagorke“, Zagreb
  5. NA ISTOJ VALNOJ DULJINI 9:50
    FD ZAG, OŠ „Marije Jurić Zagorke“, Zagreb
  6. RAND I WASSIM 9:30
    FD ZAG, OŠ „Marije Jurić Zagorke“, Zagreb
  7. PRIRODA I DRUŠTVO 2:15
    FD ZAG, OŠ „Marije Jurić Zagorke“, Zagreb
  8. SRETO` DEVOJČE 7:45
    FD ZAG, OŠ „Marije Jurić Zagorke“, Zagreb
  9. POSJET VUKOVARU IZ PETRINA KUTA 4:10
    Petra Matenda, Filmska družina OŠ Lučac, Split
  10. SVAKOM JE BOG DAO NEŠTO 8:59
    Ema Puljić, Matija Antonović, Filmska skupina OŠ Strahoninec
  11. ODLUČNO NE 4:50
    Frida Horvat, Jana Stojko, Filmska skupina OŠ Strahoninec
  12. SREĆA 3:14
    Tea Pšeničnjak, OŠ Pušća, Donja Pušća
  13. 60 NAM JE GODINA TEK … 14:52
    Matija Pintarić, Filmska skupina „OKO“, Koprivnica
  14. IZ IGRE U KNJIGE 9:34
    Borna Babić, OŠ „Eugena Kumičića“, Velika Gorica
  15. ČOVIK OD LUNA 9:04
    Filmska družina Oš Ivanovec
  16. NIKINE PLAVE RUKAVICE 7:50
    Filmska družina Oš Ivanovec

17: ČIJE SE GORE ZRUŠITI MORAJU  7:40
Filmska družina Oš Ivanovec

  1. DRUGO LICE 8:00
    Filmski vitezovi, OŠ „Grigora Viteza“, Zagreb
  2. MINIMUM OTPADA 8:30
    Filmska sekcija OŠ „oca Petra Perice“, Makarska
  3. KAO DA SE UKLAPAM 8:34
    Filmska skupina OŠ „Katarina Zrinska“, Mečenčani
  4. THE DANGEROUS BEAUTY OF BIOKOVO 3:41
    R. Ivić, D. Ivanac, L. Vitković, G. A. Šošić, T. Segerović, OŠ „dr. Franje Tuđmana“, Brela
  5. ANDRIJA ŠTAMPAR 11:12
    Matej Barac, Videodružina BezVizije, Slavonski Brod
  6. BUDI STOLAR
    Matej Barac, Videodružina BezVizije, Slavonski Brod
  7. DA-M ŠINŠ 6:54
    I. Bašek, J. Držanić, H. Jankulija, OŠ „Tomaša Goričanca“, Mala Subotica
  8. LORDY – MOJ ŽIVOT 10:00
    A. Horvat, P. Horvat, J. Matić, K. Pavlic, M. Tradi, , OŠ „Tomaša Goričanca“, Mala Subotica
  9. ŠKARJE MOJE MALO 14:08
    I. Bašek, J. Držanić, H. Jankulija, , OŠ „Tomaša Goričanca“, Mala Subotica
  10. IGRA, IGRICA 9:30
    T. Križaić, D. Kerovec, E. Janković, S. Ovčar, , OŠ „Tomaša Goričanca“, Mala Subotica
  11. ŠKOLA ZA ŽIVOT 9:48
    S. Dodlek, E. Jančec, E. Purić, H. Purić, J. Taradi, , OŠ „Tomaša Goričanca“, Mala Subotica
  12. PRVIH SEDAM 32:00
    Karlo Šarenac, OŠ Lapad
  13. PRIČA O ŽUTOM LEPTIRU 15:00
    Jennifer Bravar, Iva Mingon, Oš „Jože Šurana“, Višnjan
  14. SMILJA 7:00
    Filmska držina OŠ „Dinka Šimunovića“, Hrvace
  15. ŠKOLA OD NEKAD DO DANAS 49:00
    Filmska družina Oš „Braće Radića“, Pakrac
  16. OBOJI SVIJET TOLERANCIJOM 4:58
    Katolička osnovna škola „Josip Pavlišić“, Rijeka
  17. NAJGORE JE TO ŠTO NEMAŠ NIKOGA 3:47
    Medijska grupa OŠ “dr. Ivana Novaka“, Macinec
  18. MEĐIMURSKI VELIKAN 9:40
    Medijska grupa OŠ “dr. Ivana Novaka“, Macinec
  19. U POTRAZI ZA LEGENDOM 18:20
    Ante Rukavina Ivanjko, Školsko Fi-No društvo, OŠ „Ivana Granđe“, Soblinec
  20. DAROVITI 53:00 (10:00)
    Filmska skupina „Mozaik“, 1. OŠ Varaždin
  21. KAD SI GLADAN NISI SVOJ 10:54
    Patrik Benčak, Luka Šok, Filmska grupa OŠ Sveti Petar Orehovec
  22. MALI KORAK ZA FILM, VELIKI ZA EUROPSKO GRAĐANSTVO 8:39
    P. Benčak, P. Tukša, L. Šok, M. Puškar, K. Aleksić, Filmska grupa OŠ Sveti petar Orehovec
    (film u folderu zajedno sa .srt fileom sa titlovima)
  23. KROZ MOJE SELO 4:83
    David Marić, OŠ „J. Kozarca“, Semeljci
  24. PAULIN KADAR 10:00
    Udruga za promicanje multimedijalnog stvaralaštva u svrhu prevencije „Hodači po žici“, Zagreb
  25. VOLI, NE VOLI, VOLI … 10:34
    Filmska grupa OŠ „Bartola Kašića“, Zagreb

14.DOKUart

Poveznice

Arhiva

O nama

Društvene mreže